M A S L A K D E P O
Lokasyon:
Maslak Mh, Aos. 51 Sk. No:6 34398 Sarıyer / İstanbul
Çalışma Saatleri:
08:00 - 18:00
Mail
info@maslakdepo.com
Telefon
(+90) 533 132 12 70

Depo Kiralama

Maslak

Kişisel Depolama

İhtiyacınız olan depo alanı için Maslak Depo’nun kişisel depolama çözümlerini keşfedin. Depolama birimlerimiz, evinizin ardiyesinden veya arkadaşınızın garajından daha güvenli ve depolama ihtiyacınıza özel olarak tasarlanmıştır. Sizler de tüm olası kişisel depolama ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilir, merkezi lokasyondaki tesisimizin her bütçeye uygun depolama olanaklarından faydalanabilirsiniz.

TAŞINMA VAKTİ

Taşınma, herkesin yaşadığı stresli dönemlerin başında gelir. Her zaman planlandığı gibi gitmez ve yeni hesaplara uymayan eşyalarınız çıkabilir. Bu gibi belirsizlikler yaşarsanız ihtiyaç duyduğunuz boyuttaki depomuzu kiralayabilir ve stresten uzak güvenli bir depolama gerçekleştirebilirsiniz.

SEYAHAT PLANLARI

Yeni bir iş fırsatı sebebiyle şehri terk etmeniz mi gerekiyor veya uzun süreli bir seyahat mi planlıyorsunuz? Eşyalarınızın akıbetini düşünme dönemi Maslak Depo ile son buluyor. Hesaplı ve sürdürülebilir depolama çözümlerimiz sayesinde tüm eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

TADİLAT ZAMANI

Tadilat işleri yaparken geniş bir alanın olması işinizi kolaylaştırır. Kendiniz yapın veya yaptırın, eşyalarınızı depolayarak tadilat sürecini daha da kolay hale getirebilirsiniz. Depolama alanları, tadilat esnasında kullanılmayan eşyaların güvenli bir şekilde depolanmasına olanak sağlar. Bu sayede, çalışma alanınızı genişletir ve tadilat işlemlerinizi daha düzenli ve stressiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

AİLE BÜYÜYOR

Aileye yeni bir üye mi geliyor? Yoksa artık büyümeye mi başladı? Bebek arabaları, pusetler, beşikler ve daha birçoğu. Küçük misafirinizin eşyalarına yer açmak için kendi eşyalarınızdan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Eşyalarınızı bizimle depolayın ve ihtiyacınız olduğunda yanınızda olsunlar. Bebekleriniz büyüdükçe ihtiyacınız olan depolama alanını değiştirmek te sizin elinizde.

DEĞERLİ EKİPMANLAR

Kayak takımları, sörf tahtaları veya golf sopaları pahalı yatırımlardır ve önemli yer işgal ederler. Hiçbirinin zarar görmesini ve değer kaybetmesini istemeyiz. Kişisel depolama çözümleri tüm değerli ekipmanlarınız için güvenli bir saklama alanı ve kir, nem, pas gibi zarar verici koşullardan uzak temiz bir ortam sağlar.

YENİ MİSAFİRLER

Aile büyüklerinizin artık sizinle mi konaklaması gerekiyor? Yoksa yazlıkta geçireceğiniz dönemde evinizi Airbnb-ing yaparak değerlendirmek mi istiyorsunuz? Kişisel eşyalarınız veya fazlalıklar için ihtiyacınız olan farklı boyutlardaki depolama çözümleri Maslak Depo ile her zaman sizinle ve sadece bir telefon uzağınızda.

Rezervasyon ve sorularınız için;

Maslak

Kurumsal Depolama

Onlarca farklı sektörden yüzlerce firma, İstanbul Maslak ‘ta bulunan yüksek katlı binalarda faaliyetlerini sürdürüyor. Yüksek kira ücretleri sebebiyle sahip oldukları en ufak m2 leri bile verimli şekilde kullanmak her zaman öncelikleri oluyor. İşte tam bu noktada Maslak Depo çözümleri, işletmenize hem yerden hem maliyetlerden tasarruf sağlayıp sürdürülebilir bir verimlilik sunuyor.

E-TİCARET FİRMALARI

Online mağazaların hızla büyüyen dünyasında, doğru stok yönetimi, müşterilerin beklentilerini karşılamak ve operasyonel fayda için hayati bir öneme sahiptir. Maslak Depo olarak, 'e-ticaret' işi yapan küçük ölçekli şirketlere, stoklarını güvenli bir şekilde depolayabilecekleri, merkezi lokasyonda diledikleri zaman kolaylıkla ulaşabildikleri ve farklı boyutlarda ihtiyaca uygun depo kiralama hizmeti sunuyoruz.

YETMEYEN ALANLAR

Bulunduğumuz Maslak bölgesindeki ofis vb. yerlerin kiraları maalesef oldukça yüksek. Bu yüzden işletmeler küçük alanlar kiralayıp tasarruf etmeye çalışırken zaman zaman bir masa bile koyacak yer bulamayabiliyorlar. Bu noktada çok daha küçük maliyetlerle saklayabileceğiniz, ofis alanınızı işgal eden ve her zaman ihtiyaç duymayacağınız eşyalarınız için bize ulaşabilirsiniz.

DÖNEMSEL İHTİYAÇLAR

Sektörünüz gereği mevsimsel veya sezonsal sebeplerle bazı malzeme gruplarına dönemsel ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu malzemelerinizi atıl oldukları dönemde saklayabileceğiniz güvenli adres Maslak Depo 'dur. Sağladığımız olanakların yanı sıra güvenilir, hijyenik ve kişiselleştirilebilir tesisimiz sayesinde bu malzemeleri düşünmenize artık gerek kalmayacak.

ARŞİV DEPOLAMA

Güvenli, düzenli ve erişilebilir bir arşivleme hizmeti, işletmeler için önemli bir ihtiyaçtır. Arşivlenmiş resmi evraklarınızı güvenli bir şekilde depolayabileceğiniz kurumsal depolama hizmetimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir yöntemdir. Bu sayede ofisinizde boşa çıkacak alanınızı daha verimli kullanarak ekonomik bir çözüm sağlamış olursunuz.

GIDA SEKTÖRÜ

Gıda sektörünün herhangi kolunda bir oyuncusu iseniz stok yönetmenin ne kadar zahmetli olduğunu bizlerden iyi bilirsiniz. Sizler de likörden çikolataya, kolay bozulmayan yiyecek ve içecek stoklarınızı güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz hızlı erişilebilir merkezi lokasyondaki depolarımızdan faydalanabilirsiniz.

MEDYA ENDÜSTRİSİ

Kameralar, ışıklar, dekorlar ve daha bir çok prodüksiyon malzemesi. Sektördeki firmalar için kapladıkları alan kaynaklı depolama zorluklarının yanı sıra değerli ve özenle saklanması gereken ürünler. Yüksek güvenlikli, ihtiyacınıza uygun boyutlarda seçebileceğiniz depolama alanlarımız sayesinde artık ekipmanlarınızı düşünmenize gerek kalmıyor.