M A S L A K D E P O
Lokasyon:
Maslak Mh, Aos. 51 Sk. No:6 34398 Sarıyer / İstanbul
Çalışma Saatleri:
08:00 - 18:00
Mail
info@maslakdepo.com
Telefon
(+90) 533 132 12 70

Hakkımızda

MASLAK DEPO HAKKINDA

 

Maslak Büyükdere caddesinde bulunan Maslak Depo, AOS metro çıkışına 50m uzaklıkta bir kişisel depolama tesisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul’un popüler iş ve yaşam bölgesinin merkezindeki tesisimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, eşyalarınızı güvenli, hijyenik ve modern bir depolama ortamında saklamanızı sağlıyoruz.

 

Tesisimiz küçük işletmelerden ev sahiplerine kadar herkesin rahatlıkla faydalanabileceği özelliklerde depolama çözümleri sunmakta olup farklı ölçülerde bölünmüş alanlar müşterilerimize ihtiyaç duydukları kadar alanı kiralama imkanı sunar. Uzman güvenlik ekiplerimiz tarafından 24 saat esasıyla korunan alanımız, gelişmiş alarm sistemlerinin yanında CCTV kamera sistemiyle kayıt altında tutulmaktadır. Tüm depolarımız iklim kontrollü havalandırma sistemine sahip olup tesisimiz profesyonel yangın söndürme sistemiyle donatılmış durumdadır.

 

Misyonumuz, müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde depolamalarını sağlamak ve onlara en iyi hizmet opsiyonlarını sunarak depolama sürecini kolaylaştırmaktır. Maslak Depo olarak bu alanda sürekli kendimizi geliştirecek ve bölgenin en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz.

 

Saygılarımızla

Maslak Depo Ekibi